24-й День Незалежності. Програма заходів

  24 Серпня, 2015 09:46
  У столиці, крім Маршу Незалежності, відбудеться ряд інших святкових заходів.
  Фото з відкритих джерел

  Сьогодні Україна святкує 24-ту річницю своєї незалежності з нагоди ухвалення Верховною Радою УРСР 24 серпня 1991 року Акту про проголошення Незалежності України.

  У столиці святкування розпочалось із церемонії покладання квітів за участю президента до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грнушевському.

  О 10:00 на Хрещатику відбудеться урочистий "Марш Незалежності", в якому візьмуть участь 2,3 тисячі військових, зокрема бійці АТО та курсанти військових ВНЗ. Цьогоріч парад пройде без військової техніки.

  Закінчиться парад виконанням фрагменту увертюри Миколи Лисенка до опери "Тарас Бульба духовим оркестром ЗСУ.

  Протягом дня на головній вулиці Києва та інших площах проводитимуться святкові заходи для дітей і дорослих. Так, о 13:00 на Хрещатику відбудеться святковий концерт творчих колективів мистецьких навчальних закладів. О 16:30 розпочнеться гала-концерт.

  Окрім того, на Співочому полі пройде концертна програма за участю майстрів мистецтв та художніх аматорських колективів.

  На Михайлівській площі відбудеться захід "День Незалежності з добровольцями і волонтерами". Також будуть виставки, майстер-класи та концерт "Пісні Героїв".

  Закінчиться святкування о 21:00 на Майдані Незалежності пройде концертом всесвітньо відомого гурту класичної музики I, Сulture Оrchestra під керівництвом диригента Кирила Карабиця.

  Урочисті заходи з нагоди свята також пройдуть в обласних та районних центрах.

  Як повідомлялось, в День Незалежності Київ охоронятимуть 5 тисяч військових.
  Теги : Київ День незалежності марш незалежності програма заходів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів