“1+1″ відповів на погрози намісника Лаври та анонсував нові розслідування про владику

  19 Вересня, 2015 12:19
  Нові "гарячі матеріали" журналісти покажуть на одне з найбільших церковних свят, що має стосунок до Лаври.

  Телеканал “1+1″ обурений погрозами настоятеля Києво-Печерської Лаври та у разі потреби відстоюватиме права своїх співробітників згідно з чинним законодавством України.

  “1+1″ заявляє, що й надалі планує розкривати правду щодо будь-яких фактів корупції та зловживання владою – неважливо з чийого боку – служителів церкви, політиків або звичайних шахраїв.

  Зокрема вже в найближчому випуску програми “Гроші” у понеділок, 21 вересня, з’явиться спеціальний сюжет-розслідування щодо незаконної діяльності митрополита.

  “У жодному разі не хочу образити почуття вірян, але владика Києво-Печерської Лаври Павло (Лебідь) свідомо не хоче визнавати право громадян на отримання неупередженої інформації не лише про політичних діячів України, але й про тих, хто виконує місію духовного наставництва.

  Навіть більше, він бере на себе роль визначати, кого карати, а кого милувати від імені Бога.

  Він сам вирішує карати лише тих, хто заважає йому їздити на лімузині, та тих, хто насмілюється ставити питання про його розкішне життя у той час, як його паства бідує”, – заявив ведучий та креативний продюсер програми "Гроші" Олександр Дубінський.

  Нагадаємо, 21 вересня віряни святкують День Різдва Пресвятої Богородиці.

  Теги : журналіст кореспондент "1+1" Києво-Печерська лавра церква Павло
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів