В "ЛНР" підприємці протестують проти поборів російських кураторів

  27 Сiчня, 2016 13:06
  Підприємці малого та середнього бізнесу невдоволені прийняттям "податкового кодексу", який має стати спільним для "ЛНР" та "ДНР".
  Фото: відкриті джерела

  В "ЛНР" близько трьохсот підприємців мітингують біля будівлі колишньої облдержадміністрації, де зараз знаходиться окупаційна влада з Ігорем Плотницьким на чолі.

  Про це пишуть ЗМІ.

  Зазначається, підприємці малого та середнього бізнесу невдоволені прийняттям "податкового кодексу", який мав стати спільним для "ЛНР" та "ДНР".

  Зокрема, люди проти митного збору з товарів, ввезених з РФ та необхідністю держпатенту на зовнішньоекономічну діяльність, внаслідок чого постраждають дрібні оптовики. Також підприємці невдоволені майбутньою щомісячною звітністю замість щоквартальної.

  Джерело, наближене до керівництва "ЛНР" розповіло ЗМІ про те, що ключовою проблемою є те, що проект "податкового кодексу" був розроблений кураторами республіки з РФ, і вони наполягають на його прийнятті.

  За задумом закон має забезпечити надходження до бюджетів республік за рахунок бізнесменів, тоді, коли промисловість Донбасу майже паралізована через невизнаний статус "ЛНР" і "ДНР".

  Як відомо, 15 січня в "ЛНР" сепаратисти розігнали мітинг ринкових продавців, погрожуючи застосуванням автоматів.

  Теги : ЛНР мітинг підприємці малий та середній бізнес
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів