Для семи категорій пільговиків скасують безплатний проїзд

  29 Травня, 2015 15:18
  Це пов'язано з набранням чинності змін до українського законодавства.

  З 1 червня сім категорій пільговиків втратять право на безплатний проїзд в потягах. 

  Про це інформує прес-служба "Укрзалізниці".

  Як повідомляється, це пов'язано з набранням чинності змін до українського законодавства.

  Заберуть право їздити раз у рік за піввартості у тих, хто служив в армії СРСР під час Другої світової війни, колишні неповнолітні в'язні концентраційних таборів, діти партизанів і підпільників.

  Відберуть таку можливість і в Героїв України, кавалерів ордену Трудової Слави, Героїв Соціалістичної праці, тих, хто був насильно вивезений з України під час Другої світової, колишні ув'язнені концентраційних таборів.

  Тепер безплатно не зможуть їздити в електричках ті, хто нагороджені Орденом Героїв Небесної Сотні, ветерани праці, діти війни, особи, які супроводжують хворих дітей в санаторії, Герої Радянського Союзу.

  У прес-службі зазначають, що "Укрзалізниця" через пільговиків отримує великі збитки, адже компенсація витрат - лише 30% щороку.

  Раніше найбільший залізничний перевізник повідомляв, що торік не отримав 416 млн грн від місцевих бюджетів за перевезення громадян, які мають право на безплатний проїзд. Як зазначається, 70% всіх перевезень становлять пільговики.

  Нагадаємо, відсьогодні "Укрзалізниця" працює за новими правилами. Це, зокрема, скасування пільгового проїзду для студентів у поїздах вищої категорії.

  Теги : законодавство укрзалізниця пільговики безкоштовний проїзд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів