Дачу під Києвом екс-генпрокурора Пшонки розграбували мародери

  19 Листопада, 2015 11:35
  Спочатку об’єкти охороняв "Правий сектор" та майданівська самооборона, потім - офіційні правоохоронці. Однак, що сталося потім – невідомо.
  Дача Пшонки
  Фото: відкриті джерела
  Дача Пшонки

  Дачу екс-генпрокурора Віктора Пшонка в Сухолуччі під Києвом пограбували. Про це пишуть ЗМІ.

  Раніше та ж доля спіткала елітний маєток колишнього головного прокурора у селищі Гореничі під Києвом.

  Як повідомляється, взимку минулого року вищевказані об’єкти охороняв "Правий сектор" та майданівська самооборона. Майно вони передали офіційним правоохоронцям. Однак, що сталося потім – невідомо.

  Громадські активісти планують повернути контроль над об'єктами, щоб зберегти хоча б те, що вціліло. Наприклад, ялинковий ліс, який коштує десятки тисяч доларів, і який під Новий рік можуть "розтягнути".

  Нагадаємо, колишній генпрокурор Віктор Пшонка зник 2014 року під час Євромайдану і зараз перебуває у розшуку. Проти нього порушили низку кримінальних проваджень.

  Як відомо, цінні предмети, починаючи від ікон, раритетних книг і закінчуючи яйцями Фаберже, знаходяться у Національному художньому музеї. У листопаді минулого року Пшонка намагався забрати своє майно. Його адвокати подали в Міністерство культури цілу низку скарг з вимогою повернути речі екс-генпрокурору.

  Додамо, 17 листопада цього року в Генпрокуратурі заявили, що будинок Пшонки в селі Гореничі арештовано.

  Теги : Сухолуччя Пшонка дача мародери
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів