Безвіз не на часі – ЗМІ звинувачують владу у фальсифікації реформ

  15 Серпня, 2016 18:22
  Йдеться про скандал із запуском е-декларування, яке було однією з умов міжнародників.

  Реакції видань "Європейська правда" і "Українська правда", які активно виступали за візовий режим для України в ЄС, закликали відмовитися від нього, звинувачуючи владу у фальсифікації реформ.

  Таку думку вони опублікували в editorial - тексті без персонального авторства, що відбиває загальну позицію колективу.

  Йдеться про ситуацію із запуском електронного декларування, яке було однією з умов надання Україні безвізу і чергового траншу кредиту.

  Так само вони виступили проти отримання 3 млрд доларів від МВФ та 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС, наголошуючи, що міжнародні донори і без їхнього заклику не надаватимуть кошти країні, яка здійснила стрімкий розворот у питанні боротьби з корупцією.

  Нагадаємо, 12 серпня Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила в сертифікації комплексу збору і обробки е-декларацій, чим поставила під загрозу запуск роботи е-декларування. Врешті система почала свою роботу вчасно, однак без сертифіката технічної безпеки - у тестовому режимі.

  В ЄС вже попередили, що це є порушенням необхідної процедури, яке дає можливість уникнути кримінальної відповідальності за неправдиві дані в декларації.

  Теги : безвізовий режим ЗМІ Українська правда е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів