Приключения бравого солдата Щура

  13 августа, 2015 14:19
  День 13-й.

  4:00 Підйом. Видача зброї. Сьогодні ми їдемо на полігон. Їдемо на потязі. Потім ще пішки по лісу. 
  А потім стрільби. 

  Спершу просто АК. Потім РПГ. Потім ще різні вправи і навчання зі стрільбами. Раніше у Рівному стріляв з РПК (ручний кулемет (пулємйот) калашникова) то було легше влучити у ціль лежачи, бо є сошка (підставки, вилка) під стволом. А тут дали постріляти з АК, то важче. Сьогодні на стрільбах жодного разу не поцілив ). Але то я вперше в житті стріляв з АК, так що, можливо, надія навчитись ще є ).

  РПГ. Оце потужність! У кожному комплекті РПГ є такі закривачки для вух. Якщо стріляти без них, то можна залишитись без слуху. Ох воно і стріляяя!)) Воно, якщо я правильно почув, пропалює танкову броню, як масло. Нам на перший раз видали холості. Про всяк випадок. Надто велика ймовірність, що хтось з першого разу поцілить не в макет танку, а в землю перед собою. А йти на наступний етап стрільб з обдристаними штанами не хочеться нікому. Тому видали холості. Але і холості ТАК бабахають!) Від мого першого пострілу я навіть відчув тепло по спині (ні. Не в штанях. Цього разу). 

  Після полігону на Десну висадився раптовий волонтерський десант в особі Юрія Бірюкова і Дани Ярової. Зустрілисі з ними біля їдальні. Говорили в тому числі про форму.

  Отже форма:
  Та, яку видали мені – пікселька – має маркування "тканина тип 2". Як виявилосі – не плавитсі. (Ще не плавитсі номер 3 (якщо я правильно все зрозумів)). Пан Бірюков у цьому пості (https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1641765219425622) досит детально описує, яким чином сталасі та історія з формов, яка "плавитсі"). Так от моя форма не плавитсі. Перевірив особисто. А нині на полігоні ще і сталасі подія, яка просто прокричала мені "сьогодні ти напишеш про форму!!!" 

  У мене розпоролисі штани ). 

  Отак між ногами. Спочатку по шву, а потім тріщина пішла вгору так, як сама собі захотіла. Короче, якщо сказати, що "з полігону я повертався і світив майтками", то це буде правдов)

  Розпоролосі воно в цікавий момент. Коли я біг, і мені крикнули "в окоп!" Ну я і стрибнув, як тільки це почув. Там пісок, то я впав на коліна і саме в цей момент почув такий звук "рррреп" і відчув пісок у тому місці, де не мав його відчувати. Далі я знову побіг і знову впав. Як ви можете здогадатисі, в момент падіння я почув все той же звук "ррррреп". І піску в ТОМУ місці стало ще більше.

  Також я поговорив з хлопцями про форму. Зібрав, як її плюси, так і мінуси. І зара всьо розкажу. 

  Отже плюси:
  - Крій – однозначно
  - Зручність кишень, липучок, продуманість вентотворів та і взагалі дрібних деталей – дуже добра. 

  Мінус:
  - тканина. 
  Так вона вже не плавитсі, але це не тканина для літньої форми. Звичайно, крім випадків, якщо ви не хочете покритися потом просто кліпнувши пару разів очима. А так і відбувається. Я одягаю цю форму у зранку і коли я роблю 10 кроків, мої ноги мені кажут "Майкл, а може ну його той устав і голяка?" А коли я ще вирішую одягти кітель, то мій торс (назвімо це так) також хоче вступити до клубу нудистів. Ця форма - це найбільше, що зараз запарило солдатів (ну після шикувань, заичайно). 

  Отже висновок: не плавиться – добре. Літній варіант треба робити більш дихаючим. 

  Ну і шви (як я зрозумів це сьогодні). Може це одиничний випадок, але як я чув від солдатів, на закордонних камуфляжах нитка йде у три рядки. У мене – один, місцями – 2. 

  Це про форму. 

  Після обіду ще зустрічався з працівниками їдальні. Дізнався багато цікавого. Напишу окремо. 

  А Завтра - записую інтерв'ю з Олегом Мікацом – командиром Десни. Дивітсі скоро на Громадськім.

  Отакий день. 
  Добраніч.

  Оригинал текста

  Теги : АТО военные учения форма мобилизация призывники
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось
  ТОП МАТЕРИАЛОВ


   Архив