Добровольцы очень неудобны для власти, и Гелетей их уничтожал

  12 октября, 2016 08:50
  Каждый день приближает потерю нашей страны

  Раніше я писав, що таке враження, наче Янукович й досі обкрадає Україну. Те, що відбувається в країні, виглядає так – силові структури ганяються за якимись віртуальними злодіями минулої влади. Водночас усі без винятку закривають очі на злодіїв, про яких безперервно говорять в кожній сім’ї, по радіо, на телебаченні, в інтернеті.

  Насправді для того, щоб побороти корупцію, треба лиш їздити по Україні, збирати цих злодіїв і привозити до суду. Злодії будуть отримувати реальні строки, а в державний бюджет повернуться викрадені ними гроші. Але складається враження, що сьогоднішніх злодіїв залишають для наступної влади, щоб їм теж було кого ловить. Адже і наступній владі потрібно буде показувати якусь роботу, розшукувати за кордоном теперішніх злодіїв, які спробують втекти після зміни влади. Але я маю велику надію, що громадяни, маючи достатньо досвіду, після чергової зміни влади перекриють кордони й аеропорти, аби цього разу не дати негідникам зникнути.

  Я досить добре пам’ятаю, що довгі роки червоною ганчіркою для народу був Лазаренко, якого влада завжди використовувала, як найбільше зло України. Але потім йому стало легше – з’явилась червоніша шмата – Янукович. І про Лазаренка всі забули. Але найбільш червоною шматою для України є Порошенко.

  Цей кадр увійде в історію, як фото найцинічнішого, найжадібнішого чиновника вищого рангу, який тільки був в Україні за 25 років незалежності. Ця людина, якщо можна його так назвати, не краде, а грабує Україну. І це не звертаючи увагу на війну, яку він не збирається зупиняти, хоча давав таку обіцянку і клятву.

  За цього президента відбуваються найстрашніші речі – це геноцид українського народу, який можна порівняти лише з геноцидом українців часів Сталіна. Коли навкруги гинуть, вмирають з голоду та нестачі ліків сотні тисяч українців, а він як президент взагалі нічого не робить, щоб зупинити все це. Навпаки, разом зі своїм оточенням вигадує все нові й нові схеми, як обікрасти наш злиденний народ, доведений цим негідником до повного зубожіння і тотального вимирання.

  Я трішки повернусь до післявиборчих подій 2014 року у Верховній Раді та кадрової політики. Ви всі добре пам’ятаєте, які були призначення і як вони відбувались. Починаючи від голови ВР Гройсмана і закінчуючи генпрокурором Яремою. Коротко зупинимось на цих персонажах, хоча є багато інших, які увійшли в так званий «Блок Панамських Патріотів». Усі депутати цього блоку з шлейфом криміналу і злочинів проти України. Але Петі такі потрібні й вигідні, тому що вони такі ж, як і він сам. І думають так само, і роблять так само – крадуть, але чітко знають своє місце, дотримуються злодійської субординації.

  Колишньому голові ВР Гройсману повезло в тому, що він з Вінниці, більше нічого за ним немає. Мрійник, який видає бажане за дійсне. Живе у своєму світі й не опускається на землю. Одним словом, людина з нірвани. Краде, напевно, інакше б Петя його не приблизив до себе – чесні йому не потрібні, бо буде тяжко спілкуватись.

  Генпрокурору Яремі вже давно прогули в тюрмі ставлять. Він був призначений на цю посаду для того, щоб зачистити всі злочини, скоєні групою вбивць від «Народного фронту» під час Майдану.

  І цьому кримінальному елементу дали «зелене світло» на призначення своїх пособників на посади заступників генпрокурора. Це Даниленко, Бачун, Герасим’юк та інші. Це одна шайка, яка діє під прикриттям майстра на всі руки Гелетея. Того самого, який під час свого призначення на посаду міністра оборони у ВР всій Україні пообіцяв найближчим часом провести парад перемоги у Севастополі. Але свою кар’єру в Міноборони цей фунт закінчив безславно. І за всіма законами не лише України, але й природи, мав би опинитись в тюрмі з пожиттєвим терміном. Але Петя своїх не здає, і Гелетей зараз знову при посаді та біля державних грошей.

  Тому мені здається, що на посаді міністра оборони Гелетей виконував наказ Петі і знищив максимальну кількість добровольців. Вони були дуже незручні для банди, яка засіла на Печерських пагорбах. Добровольці заважали їхнім планам. Гелетей чітко виконав своє завдання, за що отримав найвище військове звання – генерал армії – і знову пішов керувати охороною чиновників, вбивць із владної верхівки України.

  Дуже давно, під час неймовірного кар’єрного зростання Гелетея, ветеран міліції Геннадій Москаль сказав, що під час його роботи в УВС в Закарпатській області, Гелетей був «самим тупим співробітником». А характеристики, які дає Москаль, завжди були правдивими щодо всіх.

  Ось які кадри керують державою. Це кадри з колишнього київського УБОЗу: Гелетей, Ярема, Даниленко. Це організована злочинна група, яка дуже вигідна такому лідеру, як Порошенко.

  Я хочу, щоб всі зрозуміли, хто сьогодні керує Україною і які у нас перспективи при бандитах, що використовують владу з однією метою – збагачення.

  В Україні сталося найстрашніше – кримінал тісно об’єднався з чиновниками та пішов у владу. А це трагедія для будь-якої країни. У нас це набуло надзвичайно великих масштабів, і зламати це зможе тільки людина, яка буде справжнім патріотом України і пожертвує собою заради майбутнього України. На це у нас поки що є хоча й дуже маленький але шанс.

  Чесно кажучи, спостерігаючи за тим, що відбувається, я все більше розумію, що шансів на це в нас дуже мало, а часу ще менше. Кожний день – це день втрачених можливостей і день, який наближає втрату нашої країни. Це те, чого хочуть негідники, які сьогодні захопили владу і не збираються її мирно, демократично віддати.

  Далі буде…

  Теги : Гройсман Минобороны Геннадий Москаль Порошенко назначение Янукович депутаты Валерий Гелетей ВР бюджет Лазаренко кадры
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось
  ТОП МАТЕРИАЛОВ


   Архив