Аваков и Пашинский будут отвечать за совершенное преступление

  9 ноября, 2017 17:00
  Хочу из первых уст коротко прояснить ситуацию во избежание инсинуаций на эту тему

  Після того, як я подав позов до української влади в Міжнародний арбітраж стосовно рейдерського захоплення мого бізнесу (Житомирської кондитерської фабрики) Пашинський, Аваков і Порошенко розпочали шалений тиск на мене.

  У моєму помешкані й офісі відбулося кілька зухвалих обшуків, проти мене сфабриковано декілька замовних кримінальних справ. Зараз з порушенням багатьох процесуальних норм мені намагаються вручити підозру та затримати. Це при тому, що мене визнано судом потерпілим у всіх кримінальних справах, пов’язаних з кондитерською фабрикою.

  Підозра повністю незаконна та сфальсифікована за надуманими обставинами. Шістки Авакова настільки некомпетентні, що, працюючи у МВС, банально не знають законів.

  Окрім того, що мене примушують безкоштовно передати мою фабрику корпорації Порошенка "Рошен", вони хочуть, щоб я відізвав свій позов з Міжнародного арбітражу, де програш української влади просто очевидний.

  Але я хочу сказати, що процесс вже запущено і цей каток неможливо зупинити. Ви всі будете відповідати за скоєне за законами і будете сидіти!

  Цю справу я доведу до кінця!

  П.С. Я, звичайно, розумію, що лайно-видання Цензор.нет – то зливний бачок "Народного Фронту" або ж їхня стічна канава. Саме цим і можу пояснити, що журналісти Цензора бігають за мною мало не до туалету. Тож хто там ще не розгледів причетність Пашинського і компанії до захоплення Житомирської кондфабрики?

  Оригинал текста

  Теги : МВД Порошенко Рошен Арсен Аваков сергей пашинский Народный Фронт рейдерский захват «ЖЛ» международный арбитраж Международный арбитражный суд в Гааге
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось
  ТОП МАТЕРИАЛОВ


   Архив