Шевченковские уроки

  30 июня, 2015 15:03
  Влітку 2015-го замість великого Кобзаря свої уроки українській нації та політикам, що вважають себе елітою, провів міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко. І їх, по правді кажучи, варто вивчити

  Квоти – це зло. Оскільки звільнення Шевченка логічно йде після розставання Валентина Наливайченка зі статусом національного Джеймса Бонда, переконання у злочинності квотного принципу лише посилилось. Революція Гідності не змінила підходів українських політиків – «свої хлопці» (та окремі дівчата) залишаються зручнішими та кориснішими для більшості партійних бонз. Ані кризова ситуація в економіці, ані протистояння з Росією не змушують відмовитися від цього принципу.

  Відповідальності нема. Юлія Тимошенко продемонструвала дива політичної еквілібристики, аби максимально дистанціюватися від скандального міністра. Леді Ю своєю поведінкою нагадала відомий анекдот, в якому жінка пропонує чоловікові вибрати, кому він вірить: своїм брехливим очам чи власній чудовій та бездоганній дружині. Шкода, що в ролі «чоловіка» цього разу виступили мільйони співгромадян Юлії Володимирівни.

  Кадриль триватиме. Наївно думати, що з Шевченком переформатування уряду закінчиться, адже принцип «чим гірше – тим краще» залишається вельми актуальним для тих, хто називає себе національною елітою. Вже гримає грім та б`ють блискавки навколо міністра охорони здоров`я Квіташвілі, у окремих фракцій та груп є претензії і до інших членів уряду Яценюка. Та й самого прем`єра із задоволенням розхитали б та викинули з кабінету, якби була реальна кандидатура йому на заміну.

  Де коаліція? Головне питання залишається актуальним  вже кілька місяців: чи існує у Верховній Раді реальна коаліція, яка спроможна долати протиріччя, захищати національні інтереси та часом наступати на горло власним пісням. І справа тут далеко не в Шевченку, а у відсутності якісних змін в українському політикумі. Це, відверто кажучи, засмучує.
  Теги : увольнение квиташвили Арсений Яценюк юлия тимошенко Игорь Шевченко
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось
  ТОП МАТЕРИАЛОВ


   Архив