Выступление Обамы на Ассамблее ООН: принцип важнее выгоды

  29 сентября, 2015 15:18
  Важливу частину свого виступу на головній трибуні світової дипломатії президент США присвятив російській агресії проти України

  Можна сперечатися чи був фрагмент виступу американського президента, присвячений війні в Україні, "кволим буркотінням", чи було це "найбільш відверте в історії публічних виступів Обами висловлення своєї позиції", але факт залишається фактом: важливу частину свого виступу на головній трибуні світової дипломатії президент США присвятив російській агресії проти України.

  Також безальтернативним (от же ж споганили слово) виглядає висновок: неважливо, чи вважати позицію США слабою чи сильною, але висловлене Обамою в ООН повністю закриває будь-які перспективи "домовитися" з Росією по Україні.

  Співчуття любителям високого штилю закулісної дипломатії та теорії змов.

  По суті, Обама сказав, що його країна не має ніяких економічних інтересів, які можна було б захищати в Україні. Але мова йде про принцип. Якщо анексія Криму і війна на Донбасі сталась в Україні, то тепер від цього не застрахована будь-яка інша держава на планеті.

  А ще Обама позбиткувався (фактично іржав на повні груди) з росіян: державні російські ЗМІ, можливо, бачать у цьому ознаки "підняття Росії з колін", а по факту українці хочуть в Європу, рубль в занепаді, втрачені величезні російські активи.

  P.S.: тепер важливо, щоб Вікторія Нуланд зайнялась улюбленою справою – розносила бутерброди і в жодному разі не лізла в дипломатію.

  Оригинал текста

  Теги : ООН Путин Россия США Донбасс Обама аннексия Крыма
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось
  ТОП МАТЕРИАЛОВ


   Архив