Порошенко, Тимошенко, Зеленский – виртуальные образы для избирателя в состоянии политического аффекта

  2 ноября, 2018 12:39
  Политика в Украине превращается в состязание бюджетных дотаций популистов во власти, с громкими обещаниями популистов в оппозиции

  Фотографія Порошенка і Меркель дуже цікава і з символічної точки зору. Вона – 13 років канцлер Німеччини, 18 років очолює партію, яка з 1953 року має від 27-37% виборців.

  Він 4 рік голова держави, якого обрали з 54%, зараз має ледве 8%. Його партії не існувало до того, як він став Президентом.

  Це хороша візуалізація відмінностей української та німецької політик. Українська політика віртуальна. Вона заснована на мильних бульбашках.

  І це не питання до одного Порошенка. Українці в принципі голосують за віртуальні образи в стані політичного афекту: "О, кльовий чувак, проголосую за нього". Звідси ростуть рейтинги і Зеленського з Вакарчуком, і тут навіть такі класики як Тимошенко.

  Беремо політика, ставимо його в телевізор і озвучуємо речі, які подобаються виборцям. Накачуємо його рейтингом і отримуємо владу. А далі з'ясовується, що політика, це не говорити гучні гасла, а робити багато нудної і складної роботи. Афект виборців починає згасати, і політикам доводиться підтримувати їх новими популістичними вчинками та заяви.

  Політика перетворюється на змагання бюджетних дотацій популістів у владі, з гучними обіцянками популістів в опозиції.

  Потім ролі змінюються. І так курва 27 років по колу.

  Оригинал текста

  Теги : Меркель Порошенко Тимошенко выборы Святослав Вакарчук Владимир Зеленский популизм
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив