Об "антиантикоррупционерах" от "Народного фронта" и их декларациях

  5 апреля, 2018 13:07
  Единственный позитив от е-декларирования "антикорупционеров" – это возможность посмотреть декларации тех, кого "Народный фронт" прикормил для дискредитационных кампаний – ОО "Национальный интерес"

  Про їх голову Василя Апасова, я вже писав – 1,8 млн готівки, новенька кіа спортедж за 630 тис грн. В дружини новий Рав4, в обох по квартирі. Апасов також входить до громадської ради при Державному бюро розслідувань, і його пов'язують з головним військовим відморозком, перепрошую, прокурором Матіосом.

  Інший член правління "Націнтересу" – ПІВЕНЬ Ігор Вікторович. По-перше, він забув вказати в декларації, що власне є членом Правління НацІнтересу. Також він бомж, користується тільки громадським транспортом і всі його доходи за рік це 29 тис грн пенсії. Але при цьому в нього – 50 тис доларів готівкою вдома :)

  Третій член правління Націнтересу ПРИСЯЖНЮК Дмитро Володимирович просто вирішив не подавати е-декларацію. І хоча згідно законодавства він підпадає під вимогу декларування, але Дмитро Володимирович вирішив що він краще відсидить 2 роки чи отримає 51 тис грн штрафу)

  Отакі вони – антиантикорупціонери :) 

  Оскільки я вирішив детально слідкувати за діяльністю фейкових ГО, які створює влада, бо вони дискредитують саме поняття громадянського суспільства, то мене тепер можна називати – АнтиАнтиАнтикорупціонер :)

  Оригинал текста

  Теги : коррупция Народный Фронт Василий Апасов ОО "Национальный интерес"
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив