Розваги, валюта і квиток на поїзд: якими ми були в 2015 році

  31 Грудня, 2015 10:01
  UA1 склав карту інтересів середньостатистичного українця: хобі, покупки та мрії

  Трохи прагматичний, трохи допитливий, любить подивитися ТБ і прикупити валюти на чорний день.

  Саме такий образ середньостатистичного українця вимальовується на підставі досліджень компанії Гугл-Україна, яка проаналізувала найпопулярніші запити в інтернет-пошуковику.

  У 2015-му, що минає, ми читали новини Донецька, цікавилися долею Жанни Фріске, дивилися черговий сезон серіалу «Кухня» та шоу «Холостяк».

  А також з'ясовували, що означає військовий стан, чому не можна фотографувати людей, які сплять, як завантажувати відео з youtube і де купити валюту.

  У порівнянні з минулим роком ми стали більш розслабленими. Нас менше хвилюють проблеми суспільства, ми обираємо більш розважальне чтиво.

  Так, якщо в 2014 році українців найбільше цікавили Громадське ТБ, 5 канал, а також персони Януковича і Порошенка, питання люстрації та федералізації, то в нинішньому році ми переймалися «50 відтінками сірого», персонами шоу-бізу й намагалися розібратися, що таке «тазовод» і «селфі». 

  Хоча прагматизму, в порівнянні з минулим роком додалося: якщо рік тому нас цікавило, чому небо блакитне, а вода мокра, то тепер ми намагаємося вирішити більш прикладні питання: чому виникає дежавю і не можна спати напроти дзеркала.

  А щодо практичності у виборі покупок, то ситуація майже не змінилася. Нас так само хвилює купівля валюти та квитків на поїзд.

  Тенденцію до розслабленості видає лиш невелика зміна: якщо раніше в списку найбільш актуальних покупок значився бойлер, то тепер в топ-3 увійшов Iphone 6.

  А щодо рішучих дій, ми як і раніше залишаємося практичними, хоча й тут спостерігається тенденція до розслабленості.

  Рік тому ми з'ясовували, як заощадити електроенергію, помити кота і правильно поцілуватися. А цього року нас більше цікавило скачування файлів з youtube, плетіння браслетів із гумок, а також техніки схуднення.

  Теги : валюта Google Інтернет youtube статистика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів