Парасюк проти Пісного: за що нардеп вдарив ногою СБУшника

  19 Листопада, 2015 17:36
  «Та я зробив для Революції більше, ніж Парасюк, який крикнув на Майдані», – говорить у четвер, 19 листопада, працівник Служби безпеки Василь Пісний на засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради. Кидає на стіл ручку

  За мить позафракційний нардеп Володимир Парасюк червоніє, схоплюється зі стільця, підходить до Пісного і з усієї сили б’є його правою ногою в шию. Присутні відтягують Парасюка та виводять у коридор.

  «Стоять! Стоять!» – кричить позафракційний Борислав Береза. Намагається заспокоїти Парасюка й лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який сидів на засіданні Комітету біля нього.   У цей час Пісний бере документи зі столу та підходить до голови Комітету Єгора Соболєва, нардепа з «Самопомочі». Щось говорить, але їх не чути через галас присутніх. Нардеп показує працівнику СБУ на вихід з кабінету через інші двері.

  «Засідання комітету завершено», – каже Соболєв. Усіх депутатів він кличе в свій кабінет, де проводить закрите засідання у зв’язку з цим інцидентом.

  За нашими джерелами, влаштувати шоу на засіданні антикорупційного комітету Парасюк планував заздалегідь. Словесна перепалка між Парасюком та Пісним розпочалась після того, як депутати заслухали звіт про результати розслідування вбивств на Майдані, приурочений до другої річниці початку Революції Гідності.

  На засідання прийшли заступник голови СБУ Михайло Глуговський та двоє адвокатів, що представляють інтереси родичів загиблих Небесної сотні. Не було представників від Міністерства внутрішніх справ та Генпрокуратури, хоча запрошували їх керівників – Арсена Авакова та Віктора Шокіна.  

  Чому ж виник конфлікт

  «Кожен правоохоронець знає, хто такий Василь Пісний. Його псевдо серед кримінальних кіл – «Антибіотик». Це людина, яка може вирішити все», – такими словами почав Парасюк свою промову про Пісного.

  За словами нардепа, Пісний дружить з головою фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрієм Луценком. Мовляв, працівник СБУ лобіює своїх людей на посади в МВС. Крім того, пов'язаний з контрабандою, спиртовим бізнесом, незаконним бурштиновим бізнесом; вирішує питання експорту зерна. Усі звинувачення працівник СБУ заперечує. 


  "Я складу повноваження, але тебе, гнида, знайду" - Парасюк vs генерал СБУ.

  Posted by IA ЗІК on 19 листопад 2015 р.


  «Він брехун, – говорить Пісний про Парасюка. – Щодо повідомлення про моє будь-яке «кришування» я хотів заявити наступне: якщо хоть один цей випадок підтвердиться, то я готовий не просто піти (з посади – Ред.), а понести відповідальність».

  Зазначимо, що Пісний 1-го серпня обійняв посаду заступника керівника у відділі Служби безпеки, який бореться з корупцією у держслужбі. До цього керував Департаментом по боротьбі з економічною злочинністю в МВС.

  А Парасюк вже відомий багатьма своїми скандалами, останній з яких – у ЦВК. Після цього інциденту заступниця голови Жанна Усенко-Чорна злягла у лікарню.

  Сьогоднішню сутичку глава Антикорупційного комітету прокоментував так: «В умовах цього саботажу й ігнорування здають нерви». І пообіцяв серйозну розмову з Парасюком.

  «Бити запрошених людей – це зовсім інша робота, яка не пов’язана з парламентом», – підсумував бійку Соболєв.

  Теги : СБУ Ляшко Юрій Луценко антикорупційний комітет борислав береза бійка єгор соболєв Парасюк михайло глуговський Василь Пісний
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів