Ніж у спині, рука Кремля і сатаніст з Ради – увесь абсурд тижня

  27 Жовтня, 2017 10:01
  Хто випробовував психічну стійкість свідків успіхів президента, як виграти в лотерею і навіщо був потрібен вибух у Києві – в огляді UA1

  Розрив мозку

  Понеділок, 23 жовтня. Цього дня свідомість полум'яних прихильників політики Петра Порошенка зазнала справжньої психічної атаки. Їхні усталені світоглядні позиції спробували розхитати у найбільш зрадницький спосіб. Практично встромили ножа в спину.

  Причому ніхто навіть припустити не міг, що цей метафоричний ніж триматиме рука адепта успішності президентських реформ, політтехнолога Банкової Тараса Березовця.

  «Одна з найголовніших проблем України, яка найближчим часом стане проблемою №1 – це депопуляція. Інакше кажучи, масовий виїзд українців на роботу в інші країни», – констатував Березовець, додаючи, що зупинити процес вже неможливо через різницю зарплат.

  Ну, поїхали, так поїхали. Глобалізація, міграція тощо. Але співця президентських реформ хвилює зовсім інше. Справжня катастрофа в тому, що фіскали в Україні не дорахуються грошей у твердій валюті.

  «Раніше один мінібус віз в Україну родичам близько 30-40 тисяч готівки євро. Зараз потік впав до 3-4 тисяч євро на машину. Чому? – журиться президентський політтехнолог. – Нікому стало везти гроші. Люди перебираються цілими сім'ями, забираючи дітей. У мене в оточенні так поїхали вже кілька сімей в повному складі. Вирішувати проблему доведеться, швидше за все, непопулярними методами. Завезенням працівників з країн СНД і Південно-Східної Азії».

  І тут у палких прихильників політики президента починається паніка. Як же так? Адже є грандіозні успіхи президентських реформ у сфері правосуддя, економічної політики.

  У наявності неймовірні досягнення уряду Гройсмана щодо поліпшення життя українців у вигляді підвищених пенсій та мінімальних зарплат. Президент відкриває лікарні, школи, дитсадки. Мости навіть. А вони їдуть.

  І якби ж то це були вигадки Кремля. Але ні – людина президента сказала, значить, так і є. І як тепер з цим жити – незрозуміло.

  «Воно» по-президентськи

  Вівторок, 24 жовтня. І знову свідомість прихильників Порошенка під ударом. З одного боку, акції протесту під Радою, організовані опонентами президента, – просто цирк, фіґлярство, на яке й уваги звертати не слід.

  Купка маргіналів, буквально одиниці, хочуть розгойдати човен, підняти бурю в склянці води і видати бажане за дійсне – мовляв, не люблять українці Порошенка і все його оточення. Не люблять і не підтримують. І навіть, страшно сказати, хочуть його відставки.

  Сам президент висловився з цього приводу так: «Нічого у них не вийде. Як не стараються розхитати ситуацію – вона не розхитується. Тому що 30-40 чоловік вони називають всеукраїнською акцією. Народ не дасть розхитати».

  З іншого боку, щиро відданий президенту генпрокурор Луценко офіційно заявив, що ці кілька десятків людей надзвичайно небезпечні і навіть здатні захопити владу в країні.

  Тут свідомість прихильників Порошенка вже звично зависає і вимагає перезавантаження. Або під Радою стоїть купка злісних клоунів, або там зібралася найнебезпечніша банда головорізів, яка хоч завтра скине легітимного президента.

  І відповідь на це питання, або ж інструкції, як правильно розуміти те, що відбувається на площі Конституції в Києві, поки з Адміністрації президента не надходили. Відповідно, і єдиної думки в рядах адептів президента немає. Тому й немає домінуючої позиції, хто розхитує човен – злісні клоуни чи головорізи.

  Вклонившись дияволу

  Середа, 25 жовтня. «Азартний бізнес – це від диявола. Азартний бізнес, насправді, це мафія. Там люди останнє просаджують: квартири, пенсії, які молоді люди забирають у дідів, і йдуть грати!».

  Ви не повірите, але цей гнівний спіч всього два роки тому проголосив улюбленець фортуни і щасливий володар одразу трьох виграшних лотерей Олег Ляшко.

  Відповідно до повідомлення від 24 жовтня 2017 року про істотні зміни за рік у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, носій вил і непримиренний борець з азартними іграми задекларував виграш у понад 570 тис. гривень.

  «Ці нещасні гірше за алкоголіків. Готові віддати останню сорочку в надії виграти джек-пот, просаджують все до копійки, грузнуть у боргах, а в підсумку накладають на себе руки», – віщав Ляшко, коли ще не виграв у лотерею.  Зате тепер він розсудливо мовчить з двох причин. По-перше, незручно перед зубожілими виборцями. Це ж знову для відбілювання репутації доведеться цілувати корову і махати вилами.

  А по-друге, за неофіційними даними, одним зі спонсорів партії Олега Ляшка є компанія «Українська національна лотерея». Спонсора зрозуміти не дивно: він гроші дав, а спонсорований шляхом покупки лотерей їх же назад і повернув.

  Але ось в чому полягає логіка самого Ляшка – про це історія наразі замовчує.

  Хто ж це наробив?

  Четвер, 26 жовтня. Уесь день тільки й розмов, що про замах на державного діяча, народного депутата, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігоря Мосійчука. Ну, того самого, який «депутатський запит $10-15 тис., звернення – $3-5 тис.».

  Добре, що радник глави МВС Антон Геращенко разом зі своїм колегою Зоряном Шкіряком, як завжди оперативно розкрили цей злочин вже в перші хвилини після вибуху.

  Зрозуміло, рука Кремля і ФСБ. Хто ж іще міг хотіти каліцтв представника криміналітету з депутатським мандатом, який дивом уникнув в'язниці?

  Але не пропадати ж ефекту від вибуху в центрі столиці просто так. Не кожен же день тобі в Києві щось вибухає. Тому потрібно терміново зробити правильні висновки. Посилення МВС – ну, це само собою. Але якось мляво. Жорсткі заходи безпеки – може бути. Але теж якось не дуже.

  І тут несподівано особисто віддана президенту Ірина Геращенко у зв'язку з вибухом ненароком згадала «прорив державного кордону в супроводі високопоставлених лобістів».

  А один з президентських політтехнологів Тарас Березовець оформив цю несвідому ненависть в чіткі організаційні обриси, зробивши із ситуації єдино правильний висновок: «З огляду на високу загрозу терактів в Києві влада має право ввести особливий режим безпеки в місті, обмеживши всі масові заходи. І буде загалом права».

  Нарешті можна буде прибрати купку маргіналів з наметів біля Верховної Ради. Просто час такий, небезпечний.

  Теги : МВС Верховна Рада Порошенко ігор мосійчук Ляшко Антон Геращенко Зорян Шкіряк Ірина Геращенко Тарас Березовець генпрокурор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів