Звіт Гройсмана є черговою казкою до 2020 року – Томенко

  3 Квiтня, 2017 15:17
  Прем’єр-міністр вирішив застосувати комуністичні методи в управлінні державою.

  Кабінет міністрів України під керівництвом Володимира Гройсмана повністю провалив виконання програми діяльності уряду на рік.

  Про це написав екс-народний-депутат Микола Томенко на Facebook.

  За його словами, абсолютна більшість пунктів "Програми діяльності Кабміну" не виконана.

  "Починаючи від обіцянок ухвалення нового виборчого закону і нового Податкового кодексу – до прозорого встановлення тарифів і законодавства про поводження з відходами", – додав Томенко.

  Водночас за кілька днів до завершення річного періоду своєї діяльності Гройсман вирішив запропонувати свої плани до 2020 року.

  "Отож, "комуністичний" підхід Гройсмана – замість власного звіту запропонувати народу нову казку до 2020 року, яка виглядає дешево, примітивно і неоригінально", – наголосив Томенко.

  Слід зазначити, що згідно з законодавством стосовно діяльності уряду, він повинен спочатку відзвітувати за результати своєї річної роботи перед народними депутатами і лише після цього представляти план розвитку держави на майбутнє. 

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман вирішив влаштувати бунт проти репресивної системи президента Петра Порошенка, закликавши главу Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак, піти у відставку.

  Теги : звіт Микола Томенко Кабмін Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів