Звинувачений у держзраді нардеп Артеменко прибув на допит до ГПУ

  24 Лютого, 2017 11:33
  Депутат Артеменко стверджує, що його план повернення Криму Україні був неправильно трактований.

  Народний депутат України Андрій Артеменко прибув на допит до будівлі Генеральної прокуратури України, повідомляє кореспондент UA1.

  Нардеп уточнив, що офіційної повістки на допит не отримував, а дізнався про виклик до прокуратури із ЗМІ, і саме завдяки цьому прийшов дати свідчення у справі.

  При цьому Артеменко запевнив, що не має наміру переховуватися й співпрацюватиме зі слідством, щоб довести свою невинуватість.

  Стосовно публікації в газеті The New York Times, то Артеменко стверджує, що американське видання неправильно трактувало його план повернення Криму Україні.

  "Я розумію, що з тієї ініціативи, яку я оприлюднив у Нью-Йорку, преса витягла тільки одну фразу, яка була б розкручена, – оренда Криму, і не звернула уваги на все те, що я насправді хотів донести нашому народові", – сказав нардеп.

  Нагадаємо, план, через який Генпрокуратура порушила проти Артеменка кримінальну справу про держзраду, передбачає виведення всіх російських військ з Донбасу і проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду Росії на 50 або 100 років.

  Крім зазначеного плану, народний депутат Андрій Артеменко передав до США докази корупційних діянь президента Петра Порошенка.

  Теги : Крим ГПУ Петро Порошенко артеменко компромат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів