Знищить НАБУ: Бюро прокоментувало законопроект про звільнення Радою свого директора

  7 Грудня, 2017 13:01
  У НАБУ наголосили, що ухвалення законопроекту завдасть нищівного удару по незалежності антикорупційних органів.

  НАБУ прокоментувало законопроект БПП та "Народного фронту" про звільнення директора Бюро без зовнішнього аудиту, заявивши, що він знищує гарантії незалежності антикорупційних органів.

  Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

  НАБУ зазначає, що законопроект спрощує процедуру звільнення директора Бюро через висловлення йому недовіри більшістю голосів у парламенті. Аналогічний механізм звільнення з посади пропонують застосовувати й до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  "Наголошуємо, що у разі прийняття цього законопроекту буде завдано нищівного удару по незалежності антикорупційних органів і тих досягнень у боротьбі з корупцією, яких удалося досягти незважаючи на системний опір правлячих еліт", – йдеться у повідомленні.

  У НАБУ переконані, що вищезгаданий законопроект є частиною великого плану, основною метою якого є знищення НАБУ і САП, блокування розслідування за топ-чиновниками і звільнення топ-корупціонерів від відповідальності. 

  Як відомо, законопроект, який може дозволити народним депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, зняли з порядку денного Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада законопроект НАБУ САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів