ЗМІ дізнались про причину перенесення оголошення "безвізового звіту"

  15 Грудня, 2015 11:52
  Оприлюднення доповіді про виконання Україною ПДВЛ не відбудеться сьогодні через закон про Нацагентство з повернення активів, підписаний Порошенком, проте не затверджений Єврокомісією.
  Фото з відкритих джерел

  Оприлюднення звіту про стан виконання Україною Плану дій з візової реалізації (ПДВЛ) відкладено через невідповідність поправок до закону Нацагентства із повернення й управління незаконно виведеними активами вимогам Єврокомісії.

  Про це повідомляє "Європейська правда".

  Зазначається, що закон про Нацагентство з повернення та управління незаконно виведеними активами, підписаний Президентом України Петром Порошенком 9 грудня, не отримав експертного висновку Єврокомісії.

  "Тоді ж – в кінці минулого тижня – в АП отримали чіткий сигнал з Брюсселя: з такою редакцією закону про Нацагентство Україна не отримає позитивний висновок ЄК", - наголошується в статті.

  Підкреслюється, що згідно з документами, саме цей закон, а точніше – поправки, внесені до нього Радою до другого читання, стали ключовою перешкодою для звіту, в якому ЄК констатувала б безумовне виконання Україною ПДВЛ.

  Як відомо, в Європейській комісії пообіцяли до кінця поточного року оприлюднити доповідь про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  Таким чином, цього не відбудеться, як очікувалося, 15 грудня.

  Раніше повідомлялосьанонімні джерела у дипломатичних колах ЄС зазначають, що тон звіту ЄК стосовно безвізового режиму з Україною буде позитивним, однак Києву ще доведеться попрацювати над деякими сферами.

  Теги : безвізовий режим Єврокомісія безвізовий пакет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів