ЗМІ: Чорновол пролобіює, що завгодно. Але тільки за гроші

  9 Липня, 2015 14:49
  Вартість послуг народного депутата з просування потрібних проектів становить 25-50 тисяч доларів.

  Тетяна Чорновол, одна з яскравих особистостей Революції Гідності, стрімко втрачає свій авторитет запеклого борця з корупцією, періодично стаючи учасником гучних корупційних скандалів.

  Видання Антикор опублікувало статтю, в якій було проаналізовано еволюцію Чорновол від активіста Майдану до скандалістки, яка надає за грошову винагороду послуги з лобіювання.

  Тетяна Миколаївна вже примудрилася засвітитися у багатьох скандалах, серед яких найскромнішим можна назвати її недавнє кнопкодавство та його нахабне виправдання. Соратники Чорновол озвучили конкретну суму, за яку вона готова працювати: 25-50 тисяч доларів залежно від "складності справи".

  Попри такі високі цифри, "клієнти" народного депутата, у яких виданню вдалося взяти коментар, залишилися задоволені її роботою. Тетяна робить все самостійно, нікому не передоручаючи, по совісті та з характерною тільки їй родзинкою: напористістю на межі істерії.

  Журналісти підозрюють наявність крупних замовників, зацікавлених у прийнятті окремих законів, що активно лобіюються Чорновіл. Зокрема, мається на увазі Проект Закону № 2012 "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про металобрухт" (щодо скасування реєстрації контрактів на експорт)", який зачіпає ринок металобрухту, де близько 700 млн доларів перебувають у тіні.

  Також сумніви щодо присутності корупційної складової викликає Проект Закону № 2924 "Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо посилення контролю та усунення зловживань", який стосується установки gps-навігаторів на всі вагони та локомотиви і передбачає можливість вимивання великих сум грошей з бюджету "Укрзалізниці".

  Варто особливо підкреслити теплі стосунки Чорновол та її покровителя в політиці Сергія Пашинського. Зокрема, борець з корупцією публічно захищала сина Пашинського – вчорашнього студента Антона Пашинського, який, не маючи для цього ані досвіду, ані знань, був призначений на високий пост в "Укроборонпромі". Основний і єдиний аргумент Чорновол полягав у тому, що молодший Пашинський брав активну участь у Революції Гідності.

  Видання звертає увагу на певний зв'язок, що виник між Чорновол та Оленою Тищенко у рамках справи з реалізації заарештованих нафтопродуктів Курченка, якими глибоко зацікавився Сергій Пашинський ще в бутність в. о. глави Адміністрації Президента. Журналісти припускають нові горизонти діяльності для депутата Чорновол у проекті Тищенко – правої руки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в питанні пошуку злочинно виведених коштів.

  Теги : корупція Тетяна Чорновол сергій пашинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів