Жириновський створить осередок ЛДПР на окупованому терористами Донбасі

  24 Вересня, 2015 10:39
  Російська політична сила невдовзі може почати працювати на територіях, підконтрольних терористам.

  Політична партія ЛДПР одіозного російського політика та українофоба Володимира Жириновського зголосилась створити і легалізувати свої партійні осередки на територіях окупованого терористами Донбасу.

  Про це повідомив координатор групи "Інформаційний Спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  Тимчук повідомив, що керівники Союзу комуністів на Луганщині - Гуменюк і Лісіцин досягли домовленостей із лідером Жириновським про створення на окупованому Донбасі територіальної організації. Очолити осередок мають згадані лідери Союзу комуністів.

  Нардеп зазначив, що Гуменюк наразі планує захопити керівництво всіма осередками КПУ на окупованих територіях і відсторонити від керівництва в них осіб, наближених до колишнього нардепа Спиридона Кілінкарова, якому в ЛНР приписують занадто проукраїнську позицію.

  Як повідомлялося, глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус заявив, що лідеру російської політичної сили ЛДПР Володимиру Жириновському та подібним йому політикам місце в зоопарку,

  Теги : Росія ДНР КПУ ЛНР ЛДПР Жириновський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів