Жебрівський погрожує розправою громадському діячу

  6 Березня, 2017 18:56
  Волонтер Родіон Шовкошитний заявив про погрози на свою адресу від Павла Жебрівського.

  Громадський діяч Родіон Шовкошитний заявив на своїй сторінці в Facebook про погрози власній безпеці від глави Донецької обласної ВЦА Павла Жебрівського.

  "Отримав попередження, попросили не фігурувати публічно в викритті нової схеми контрабанди, яку замутила Донецька військово-цивільна адміністрація на Майорську. Задля моєї ж безпеки. Тому. В іменах. Жебрівський-Ремський-Боханов-Скрипченко", – йдеться в заяві.

  При цьому він підкреслив, що Жебрівський "зібрав біля себе прокурорсько-міліцейський квітник з зашкварених за Януковича, недолюстрованих діячів", наголосивши: "Один з напрямків діяльності цього квітника – найбільший розмір контрабанди, який тільки був та створення перевалочного пункту на Зайцево".

  Довідка: Ремський – екс-заступник керівника УБОЗ Київа часів Януковича, відомий фальсифікацією одіозної "справи Павлюченків"; Бохонов – співробітник Маріупольського УБОЗ часів Януковича, у грудні 2015 року  Жебрівський лобіював його призначення головою Бахмутівської райдержадміністрації; Скрипченко – екс-працівник прокуратури та зять генерал-полковника міліції, прем'єра Криму та глави МВС часів Януковича Анатолія Могильова.

  Теги : донецька область Янукович Жебрівський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів