Згуладзе: я залишаюся в команді для продовження реформ

  11 Травня, 2016 20:45
  Екс-заступник глави МВС продовжить реформу поліції на посаді глави групи радників міністра внутрішніх справ.

  Екс-заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе попри звільнення залишається працювати у команді Авакова, очоливши спеціально створену групу радників.

  Про це йдеться у її заяві, оприлюдненій на сайті Міністерства внутрішніх справ.

  Зокрема, Згуладзе розповіла, що у грудні минув рік з моменту її призначення на посаду першого заступника глави МВС й сплив термін домовленості із президентом та міністром.

  За її словами, у грудні вона не пішла, аби пройти перехідний шлях від міліції до поліції разом із командою й не ослабити процес реформ під час урядової кризи.

  Однак, як зазначила екс-заступник глави МВС, вона все ж вирішила залишитися у команді і, прийнявши пропозицію міністра, очолити спеціально створену групу радників.

  "Зараз виклики ще більші, адже реформа триває. Я і надалі буду працювати із українцями та друзями України, будуючи лінію оборони від корупції та беззаконня. Наша команда не лише продовжить реформу поліції, але й у інших сферах, фокусуючись на стійкості досягнутого", – додала Згуладзе.

  Як відомо, Кабінет міністрів України відправив у відставку першого заступника міністра внутрішніх справ Еку Згуладзе на її прохання.

  Теги : МВС Ека Згуладзе відставка поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів