Зеленський пропонує посилити люстрацію на Порошенка і його топ-чиновників

  11 Липня, 2019 15:40
  Зеленський, зокрема, хоче люструвати усіх нардепів каденції Порошенка.

  Президент Володимир Зеленський пропонує посилити закон про люстрацію на чиновників, що обіймали посади з 23 лютого 2014 по травень 2019 роки.

  За словами Зеленського, після останніх поїздок він переконався, що всі чиновники, незалежно від їхніх політичних поглядів, – однієї масті.

  "Для чого мені такі депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, не ходять на роботу", – сказав він.

  Зеленський вважає вирішенням проблеми – "назавжди позбавити їх можливості брати участь у керівництві державою".

  "Нам кажуть, що ми хочемо скасувати люстрацію. Для того, щоб всі зрозуміли, що ми не збираємося її скасовувати, ми пропонуємо її посилити", – зазначив президент.

  Згідно із законопроектом, під люстрацію потрапляють особи, котрі в період із 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року обіймали посади президента, спікера парламенту, генпрокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету та Фонду державного майна, голів Державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств. Люструвати також пропонують народних депутатів України та членів уряду цього періоду.

  Нагадаємо, в Офісі президента відмовилися звільняти голову Андрія Богдана, який за законом "Про очищення влади" має бути люстрованим. Крім того, Рябошапка заявив, що закон про люстрацію є неякісним.

  Теги : Порошенко люстрація Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів