Зеленський підтримав Супрун і медреформу

  19 Березня, 2019 10:48
  Кандидат в президенти вважає, що "в нашій країні з усіх реформ, ця одна з небагатьох, яка хоч якось тримається".

  Кандидат в президенти Володимир Зеленський публічно підтримав в. о. голови МОЗ Уляну Супрун на зустрічі з представниками бізнес-спільноти. Відповідне відео, в якому Зеленський виступив на підтримку Супрун, було опубліковано на Youtube-каналі Іnforesist.

  "Що стосується Супрун, ви знаєте. Я не глибоко в цьому питанні, але я розумію одне - в нашій країні з усіх реформ, ця одна з небагатьох, яка хоч якось тримається, то треба за таких людей триматися. Все що я розумію. Це однозначно треба давати людям карт-бланш. Я розумію, що це гостра тема, медицина пов'язана зі здоров'ям, зі смертністю і так далі, але це той рідкісний випадок, коли треба дати можливість", – зазначив Зеленський.

  Крім того, кандидат у президенти заявив, що необхідно ввести цензуру в ЗМІ у відповідь на критику чиновників і їхніх реформ. За його словами, держава "має тримати під контролем інформаційну політику в країні".

  "Не можна щоб людину можна було просто, через якихось своїх справ в області медицини, не можна щоб людину могли розтоптати на тому чи іншому каналі. Люди це слухають, люди цьому довіряють і починають погано ставитися до її реформи, не розуміючи, що там відбувається, на якій стадії ця реформа. Коли все закінчиться, коли все вийде", – пояснив Зеленський.

  Нагадаємо, шоумен Володимир Зеленський назвав лідера партії "Батьківщини" Юлію Тимошенко "скислим і вчорашнім борщем".

  Теги : МОЗ медична реформа Володимир Зеленський уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів