Зеленський дав безкоштовний концерт в Ужгороді – в "Опорі" підозрюють підкуп виборців

  11 Лютого, 2019 13:01
  А на платному шоу організатори ввімкнули ролик з серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента обіцяє мир на Донбасі та соціальне благополуччя в країні.

  9 лютого в Ужгороді крім запланованого концерту "95 кварталу" кандидат у президенти Зеленський з командою дали додатковий безкоштовний концерт для військових.

  Про це інформують активісти Опори.

  На додатковий концерт можна було потрапили за запрошеннями, підкреслюють в Громадській мережі.

  Так, частина гостей отримала запрошення з рук військової волонтерки, яка, у свою чергу, отримала сотню запрошень від організаторів вечора.

  Одна з відвідувачок розповіла, що отримала запрошення через електронну пошту.

  Гостей на безкоштовний концерт було в рази більше, ніж на платний, ціна якого коливалася від 350 до 1950 гривень.

  Кандидат у президенти Володимир Зеленський відповів, що такі концерти він з командою проводять регулярно. А не розповідали про це, бо ніхто не запитував.

  Зі слів кандидата, безкоштовний концерт вони проводять вдень, а ввечері – платний.

  Проте в громадській мережі бачать у проведенні безкоштовних концертів з участю Зеленського передвиборчу агітацію.

  "Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата у Президенти може сприйматися саме як надання виборцеві послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців2, – каже координатор спостереження в Закарпатській області Ярослав Гулан.

  В "Опорі" додають, що Зеленський використовує свою роботу якщо і не для прямої агітації, то для впізнаваності свого імені, що є порушенням Закону про вибори.

  Водночас у громадській мережі підкреслили, що її представникам не вдалось потрапити на такий концерт і знайти свідків, тому немає обґрунтованих підстав стверджувати про проведення агітації та виявлені факти непрямого підкупу виборців

  Однак на платному концерті для відвідувачів увімкнули промо-ролик серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента Голобородька дає інтерв’ю журналістові.

  Герой Зеленського обіцяє мир на Донбасі, соціальне благополуччя тощо.

  На платному шоу кандидат у президенти Зеленський зауважив, що концерт не агітаційний, що команда коміків в Ужгороді тільки заради того, аби підняти настрій. 

  Нагадаємо, актор "Студії Квартал 95" Юрій Корявченков очолив штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського в Кривому Розі.

  Теги : вибори опора Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів