Збереження Полторака на посаді сильно б'є по рейтингах Порошенка – політолог

  11 Жовтня, 2018 16:03
  Порошенко бере на себе відповідальність за те, що діється в тилах української армії, не відправляючи у відставку Полторака.

  Політолог Руслан Бортник вважає, що відсутність відставки міністра оборони Степана Полторака сильно б'є по рейтингах чинного президента Петра Порошенка. У коментарі для golos.ua політолог зазначив, що, незважаючи на катастрофічну ситуацію з підривами на військових складах, Полтораку не загрожує відставка завдяки його зв'язкам.

  На думку Бортника, найімовірніше, до 1 січня Полторак пробуде на своїй посаді. А враховуючи, що потім почнеться військова реформа, то існує реальна ймовірність його звільнення.

  "З урахуванням наближення виборів, вже пізно щось кардинально міняти в державному апараті. Але, об'єктивно, відсутність відставки Полторака б'є по рейтингах президента", – зазначив експерт.

  Бортник вважає, що Порошенко, залишаючи Полторака на його посаді, бере на себе відповідальність за те, що діється в тилах української армії. Знаходження на вищих посадах в Україні, вважає Бортник, обумовлено зв'язками виключно всередині політичної системи.

  Нагадаємо, пожежа, що виникла в результаті багаторазових вибухів на території 6-го арсеналу Збройних сил України в Ічні Чернігівської області, повністю ліквідована.

  Теги : Міноборони Степан Полторак Петро Порошенко Руслан Бортник Ічня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів