Завтра Рада має намір розглянути законопроект про конституційні зміни в частині правосуддя

  21 Грудня, 2015 13:52
  Спікер парламенту Володимир Гройсман розраховує на те, що завтра ВР направить на аналіз законопроект про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя Конституційний Суд.

  На завтрашньому пленарному засіданні Верховна Рада України збирається включити до порядку денного сесії та направити до Конституційного Суду України для аналізу законопроект про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя.

  Про це на погоджувальній раді заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

  "Завтра першим у нас стоїть питання про початок конституційної реформи в частині правосуддя. Реформа, яка була напрацьована Конституційною комісією, схвалена Венеціанською комісією та передана Президентом в стіни українського парламенту. Я розраховую на те, що питання буде включене до порядку денного і направлене до Конституційного Суду", - йдеться в заяві.

  Нагадаємо, Проект конституціонної реформи був затверджений Конституційною комісією 30 жовтня. Нацрада реформ в ході засідання протягом 9 листопада рекомендувала Президенту внести його на розгляд парламенту, а депутатам - розглянути законопроект у першому читанні.

  Теги : Гройсман Верховна Рада Конституційна комісія Конституційний суд засідання правосуддя
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів