Завтра Контактна група збереться за участю нового спецпредставника ОБСЄ

  22 Червня, 2015 14:15
  У засіданні Тристоронньої контактної групи візьме участь австрійський дипломат Мартін Сайдік.

  Завтра в столиці Білорусі відбудеться засідання контактної групи за участю нового представника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка.

  Про це написала в соцмережі прес-секретар члена тристоронньої контактної групи в Мінську, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Олефір.

  За її словами, новий представник очільника ОБСЄ - австрійський дипломат, який в даний час є постійним представником країни в ООН.

  Також вона розповіла, що перед основним засіданням тристоронньої контактної групи – проведуть засідання три робочі підгрупи, де будуть обговорені гуманітарні, політичні та економічні питання.

  Очікується, що до переговорного процесу долучиться й Червоний Хрест.

  Нагадаємо, відмова Хайді Тальявіні від посади представника ОБСЄ в контактній групі з врегулювання ситуації на сході країни пов’язана з низькою договороздатністю сторін.

  Пришвидшили прийняття такого рішення, судячи з усього, й деякі учасники переговорного процесу. Вони засмутили пані Тальявіні своєю поведінкою, яка, як повідомляється, була на межі з хамством.

  Хайді Тальявіні – швейцарський видатний дипломат. Вона очолювала комісію з розслідування збройного конфлікту в Південній Осетії.

  Теги : ОБСЄ Червоний Хрест Тристороння контактна група Мартін Сайдік Тальявіні Хайді
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів