Завдяки тіньовим схемам Антон Геращенко заробляє 12 млн грн в рік, – ЗМІ

  13 Квiтня, 2016 11:40
  Радник Авакова має тіньовий бізнес.

  Радник глави МВС, народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко з допомогою тіньових схем в бізнесі щорічно отримує мінімум за 12 млн грн. Про це йдеться у статті видання "Страна.ua".

  У декларації про доходи в 2015 році нардепа Геращенко вказано, що "права рука" Авакова заробив 549 тис. грн. Із зароблених коштів на зарплату прийшлося - 73,4 тис. грн. Дружина Олеся Геращенко заробила більше чоловіка – 324,6 тис. грн. Нардеп зазначив, що його дружина займається підприємницькою діяльністю. Також у родини нардепа є дві квартири з невеликою квадратурою і автомобіль Honda Сrosstour 2013 року випуску.

  Переглянувши офіційну біографію Антона Геращенка журналісти з'ясували, що першою політичну кар'єру він почав у Харківській міськраді, а потім отримав посаду голови Красноградської райдержадміністрації Харківської області.


  Фото: Страна.ua

  Свій тіньовий прибуток парламентар отримує ще з часів роботи в міськраді Харкова з 2000-х років. Колишній анонімний партнер Геращенко повідомив, що в ті часи майбутній рупор політичної партії "Народний Фронт" познайомився з Олександром Бондарем, з яким почали займатися допомогою зацікавленим людям у відведенні земельних ділянок. Потім вони "вибивали" землю вже під свої підприємства. Один наділ обміняли на квартиру в Харкові, де організували офіс. Вона була зареєстрована на Аліну Діденко, дружину Бондаря, хоча на дверях висіла табличка, що це кабінет близького друга, повіреної в особистих справах, і помічника нардепа адвоката Марини Мацегори. Саме Бондар, Діденко і Мацегора є основним ядром тіньових бізнес-схем нардепа.

  Мацегора розповіла, що не є партнером Антона Геращенка і називає подібну інформацію "плітками".


  Виписка з реєстру підприємств і підприємців підтверджує, що на жінку зареєстровані фірми, які є власниками зазначених об'єктів нерухомості (див. пункт 7, 9, 19)
  Виписка з реєстру підприємств і підприємців підтверджує, що на жінку зареєстровані фірми, які є власниками зазначених об'єктів нерухомості (див. пункт 7, 9, 19)

  Ще одним партнером Геращенко є Володимир Гречуха, що на старті кар'єри працював менеджером з розвитку компанії "АТБ". Гречуха є непублічною персоною і згадка про нього в ЗМІ практично відсутні. За словами джерела видання, на Гречуху зареєстровані квартира в новобудові Дніпропетровска, відпочинки він проводить на дорогих курортах світу, а їздить на хороших автомобілях.

  "Геращенко і Бондар колесили по Україні і знаходили за наводкою Гречухи потрібні для "АТБ" земельні ділянки та об'єкти нерухомості, а далі – справа техніки і досвіду. Викуповували на своїх родичів і перепродували або здавали в оренду конторі "АТБ". Починали вони в Краснограді, де Геращенко якраз працював в райдержадміністрації. Наприклад, їх останній об'єкт в місті Каневі був куплений за 110 тис. доларів, а продали – за 1,1 млн доларів в кінці 2013 року. Якщо мені не зраджує пам'ять, то оприбуткували вони 25 об'єктів нерухомості", - говорить анонімне джерело.

  На поточний момент Бондар і Геращенко працюють в Київській та Одеській областях.

  У розпорядження журналістів потрапив також перелік об'єктів, з оренди яких нардеп і його бізнес-партнери щомісяця отримують в районі одного мільйона гривень. Сама земля і будівлі оформлені на партнерів і їхніх родичів.

  Наголошується, що всі люди, перераховані в списку тіньових бізнес-схем Геращенко є його друзями, довіреними особами, офіційними помічниками у ВР і їх родичами.

  Відомо, що частина об'єктів Геращенко і Ко знаходяться на непідконтрольній Україні території, а в 2012-2013 роках Геращенко в Слов'янську спілкувався з екс-мером Нелею Штепою з питання виділення одної з земельних ділянок. Ще у Антона є спільне будівля з народним депутатом від "Самодопомоги" Ярославом Маркевичем. Цей же будинок оформлено на Мацегору.

  Також зазначається, що лише два об'єкти мають документально підтверджену зв'язок з самим Геращенко: перше – мама Ерна Анатоліївна довгий час фігурувала засновником фірми "Альфа-Груп БГ", яка мала близько 200 кв. м. нерухомості. Друге – одне з підприємств "МД-Контракшн груп" власником якого є Мацегора – було зареєстровано харківському адресою проживання Геращенко – вул. Чугуївська, 27 кв. 29.

  Теги : Антон Геращенко Народний Фронт декларація про доходи махінації тіньові доходи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів