Затриманого на засіданні Кабміну чиновника відпускають з-під варти

  27 Березня, 2015 14:18
  Екс-голова Державної служби зайнятості Сергій Бочковський пробуде під вартою всього 72 години
  Затримання Сергія Бочковського 25 березня
  УНІАН
  Затримання Сергія Бочковського 25 березня

  Затриманого екс-голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського відпустять з-під варти в суботу, 28 березня, близько 12.00.

  Таким є наслідок рішення слідчого судді Ірини Литвинової, яка задовольнила відповідне клопотання прокурора Андрія Шевченка, повідомляє Укрінформ.

  "Клопотання прокурора про відкликання клопотання про обрання запобіжного заходу має бути задоволене", - оголосила суддя.

  На думку адвоката підозрюваного Ігоря Федоренка, відкликання клопотання прокурором свідчить, що "після вивчення матеріалів справи, які зібрані до початку засідання, немає доказів, які обгрунтовували б підозри щодо мого підзахисного настільки, щоб до нього можна було б застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою".

  Він уточнив, що Бочковський був затриманий на 72 години, а цей термін спливає завтра опівдні. Адвокат підтвердив, що  відкликання клопотання прокурором свідчить про те, що його підзахисного відпустять.

  Нагадаємо, 25 березня під час засідання Кабміну було затримано голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького. Вони підозрюються в організації корупційної схеми тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів у компаній за завищеними цінами.
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів