Заступником міністра екології призначено фігуранта корупційного скандалу

  26 Квiтня, 2016 13:02
  Замміністра екології став колишній член тендерного комітету, який віддав 50 млн грн держкоштів за безкоштовні фото.

  Заступником міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака призначено фігуранта корупційного скандалу Віктора Канцурака.

  Про це повідомляють "Наші гроші", зазначаючи, що відповідне розпорядження прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав  20 квітня.

  Зазначається: за часів Януковича Канцурак був директором Департаменту заповідної справи Мінекології. У цій якості у 2011 році він входив до складу тендерного комітету міністерства під час закупівлі супутникових знімків території України у австрійської фірми Austroplan Austrian Engineering GMBH за 49,38 млн грн, хоча Харківська Національна академія міського господарства пропонувала ці фото за 250 тис. грн.

  Наголошується: дешевизна харківської пропозиції пояснювалась тим, що запитувані Мінекології космічні зйомки території України вже були проведені різними світовими структурами і знаходились у вільному доступі в інтернеті, однак тендерний комітет під формальним приводом (невідповідність умовам документації– ред.) відхилив заявку державної української установи на користь австрійської фірми.

  Підкреслюється: відповідальним за проведення тендеру був заступник Канцурака по Департаменту заповідної справи Ігор Іваненко, а сам тендерний комітет очолював замміністра Дмитро Мормуль, який після Майдану став помічником нардепа Віталія Чепиноги.

  Наразі за фактом вказаного тендеру порушене кримінальне провадження (веде НАБУ – ред.).

  Теги : Мінекології Остап Семерак канцурак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів