Заступника Авакова "відмазали" від вручення підозри у кримінальному правопорушенні

  2 Вересня, 2016 18:12
  Разом із начальником замміністра створив бандитське формування, яке обкрадало державу.

  Генпрокуратура України провела розслідування та підготувала повідомлення про підозру екс-заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю щодо зловживання службовим становищем та вчинення кримінального правопорушення. Однак підозру так і не було оголошено, а факт злочину приховано від громадськості.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє народний депутат Сергій Каплін.

  На думку нардепа, уникнення Чеботарем відповідальності стало можливим у результаті домовленостей з "Народним фронтом".

  "Імовірно, після політичних торгів з Народним Фронтом, "праву руку" Арсена Авакова залишили на волі, надавши можливість мафіозному спруту Авакова-Яценюка далі грабувати країну", – зазначає Каплін.

  Політик оприлюднив копію згаданого документа. У ньому йдеться про "створення Чеботарем і Аваковим організованого злочинного угрупування, що тільки по окремому епізоду з піском пограбувало країну на мільйони доларів". На 20-ти сторінках повідомлення про підозру описується, як і ким створювалася банда, як проводилися фіктивні тендерні оборудки та організовувалась корупційна діяльність підконтрольних юридичних осіб, зокрема, в структурі МВС.

   

  Слідчі ГПУ зазначають, що Чеботар змушував керівників ДФС та інших високопосадовців вчиняти злочини на свою користь. У разі відмови заступник міністра погрожував кримінальною розправою.

  Аби полегшити здійснення своїх корупційних оборудок, Чеботар разом з Аваковим працевлаштовували членів свого бандформування на ключові посади МВС.

  Каплін звернувся до генпрокурора України та керівника Служби безпеки України з вимогою роз’яснити причини невручення повідомлення про підозру та вручити його Сергію Чеботарю. Окрім того, нардеп наполягає на допиті міністра МВС Арсена Авакова та розслідуванні фактів, викладених в оприлюдненому документі.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков Арсеній Яценюк Народний Фронт Чеботар підозра Сергій Каплін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів