Заступник Грицака позивається до суду на Ситника

  8 Жовтня, 2018 15:24
  Демчина подав до суду на Ситника через звинувачення директора Бюро на його адресу у причетності до інформаційної кампанії проти НАБУ.

  Перший заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Павло Демчина подав позов до суду на директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника у зв’язку з поширенням останнім нібито неправдивої інформації.  

  Демчина зазначив, що подав до суду на Ситника через звинувачення директора Бюро на його адресу у причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти НАБУ, передає Українська правда.

  "Я звернувся до Солом'янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артема Ситника. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції", – повідомив перший заступник голови СБУ.

  Водночас, Демчина додав, що готовий піти з посади, якщо суд підтвердить звинувачення на його адресу.

  "Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом звинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні звинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся", – розповів заступник глави СБУ.

  Демчина просить суд визнати недостовірною інформацію, озвучену Ситником на засіданні комітету, визнати її такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію, а також спростувати.

  Нагадаємо, Демчина буде займатися збором інформації про журналістів, які зустрічалися з Ситником.

  Теги : СБУ Артем Ситник НАБУ Павло Демчина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів