Заступник голови АП приховав прибуткову компанію

  22 Травня, 2018 13:00
  Олексій Філатов не вказав у декларації належність його дружині компанії, яка консультує "Нафтогаз" у спорі з "Газпромом".

  Заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов приховав у своїй електронній декларації компанію дружини AEQUO, яка займається консультуванням стосовно спору компаній "Нафтогаз" та "Газпром".

  AEQUO була створена відразу після обрання Філатова на посаду заступника голови Адміністрації президента, пише bihus.info.

  Після цього компанія відразу отримала субпідряд на консультування стосовно спору "Нафтогазу" та "Газпрому". До цієї справи її залучила компанія Wikborg Rein, яка уклала контракт з "Нафтогазом" за безконкурсною процедурою. Причому на той момент AEQUO не мала ані досвіду, ані імені на ринку.

  За 4 роки судових спорів між "Нафтогазом" і "Газпромом" Wikborg Rein отримала 25 млн євро. У виданні зазначили, що компанія Філатова могла отримати до 5% від цієї суми.  

  AEQUO за кілька років стала однією з найуспішніших компаній у сфері злиття та поглинання підприємств. Cлід зазначити, що на злиття та поглинання підприємств дає згоду Антимонопольний комітет (АМКУ), який очолює однокурсник Філатова Юрій Терентьєв. Крім того, заступником голови АМКУ працює екс-партнерка AEQUO Марія Ніжнік, кума сім’ї Філатова.  Нагадаємо, заступник глави Адміністрації президента Валерій Кондратюк досі не подав електронні декларації про доходи за 2015-2017 роки.

  Теги : Нафтогаз Адміністрація Президента декларація олексій філатов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів