Заступник Авакова був причетний до оперативної роботи проти Майдану

  28 Квiтня, 2015 13:31
  Василя Паскала знають як професіонала своєї справи, проте така "пляма" в репутації може лишити його посади.
  Василь Паскал
  Фото: прес-служба МВС
  Василь Паскал

  Нинішній заступник міністра внутрішніх справ України Василь Паскал мав пряме відношення до оперативної роботи проти Майдану – в цей час він очолював велику групу оперативників міліції.

  Про це у Facebook написав народний депутат, член комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Ігор Луценко.

  Він заявив, що до його рук потрапив документ, який засвідчує причетність Паскала до оперативної роботи, яка велась проти активістів Майдану.  Згідно документа, слідчо-оперативна група була створена 12 грудня 2013 року. "Після того були факти незаконного прослуховування активістів Майдану, а далі – масові викрадення і убивства" – зазначив Луценко.



  Він не звинувачує Паскала у тому чи іншому конкретному злочині, навпаки – відзначив його професіоналізм. Проте водночас наголосив, що він "координував систему" і був хоч опосередковано, але долучений до нападів, викрадень і вбивств майданівців, адже "не міг не розуміти аморальних цілей та очікувано жахливих результатів роботи своїх підлеглих".

  Ігор Луценко не заперечує, щоб Паскал залишився у МВС, але не на найвищій посаді в міністерстві. На його думку, Василь Паскал із самоповаги має подати у відставку, як напередодні це зробив його колега Віталій Сакал

  Теги : Майдан Арсен Аваков Василь Паскал заступник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів