Заступник Абромавічуса Нефьодов також зібрався у відставку

  3 Лютого, 2016 21:50
  Він висловив готовність працювати на державу й приносити користь як волонтер та активіст, радник або експерт.
  Максим Нефьодов 
  Фото з відкритих джерел
  Максим Нефьодов 

  Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса Максим Нефьодов теж вирішив подати у відставку.

  Про це він повідомив на свій сторінці у Facebook.

  За словами Нефьодова, він готовий працювати на державу й приносити користь як волонтер та активіст, радник чи експерт.

  "Але зараз продовжувати працювати так – це "смерть від тисячі порізів". Мало користі, багато спалених сил, які можна використати для реформ значно корисніше", - написав він.

  Також Нефьодов заявив, що продовжуватиме робити все від нього залежне, аби допомогти довести до кінця реформи, за які відповідає.

  Зокрема, це стосується Системи електронних державних закупівель ProZorro, а також лібералізації регулювань щодо ВЕД, порталу міжнародної допомоги, питання щодо утилізації сміття та реформи технічного регулювання.

  Нагадаємо, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Однією з головних причин цього він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який намагався взяти під контроль держпідприємства.

  Невдовзі після цього про намір піти у відставку повідомила заступниця глави Мінекономрозвитку Юлія Клименко, а також торговий представник України Наталія Микольська.

  Теги : відставка Айварас Абромавічус мінекономіки Максим Нефьодов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів