Заступниця Авакова Дєєва обслуговує корупційні схеми у МВС

  16 Березня, 2017 10:59
  Анастасія Дєєва буде займатися "розпилом грантів".

  Журналісти знайшли докази того, що призначена на посаду заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Анастасія Дєєва в МВС буде займатися  корупційними схемами, побудованими на виділенні грантів.

  Про це йдеться у розслідуванні, яке було опубліковано на "Обозревателе".

  Журналістами було знайдено зв'язок між Дєєвою та Міністерством охорони здоров’я. Виявилося, що її сім'я займається бізнесом у сфері медицини та має знайомих серед різних організацій, включаючи програму розвитку Організації об’єднаних націй.   

  Саме пов'язана із сім`єю Дєєвої організація нещодавно уклала договір з МОЗ щодо поставок в Україну лікарських препаратів. Провівши аналіз документу, можна зробити висновок, що він є вкрай невигідним для держави і ставить під загрозу життя пацієнтів.

  Тож не дивно, чому Дєєву назначили координатором технічної допомоги в МВС.

  "Моя роль полягає в тому, щоб залучити міжнародну підтримку, гарантувати прозорість проектної діяльності і рухати реформи вперед таким чином. Моя подальша робота буде полягати в тому, щоб залучати міжнародних донорів, партнерів, встановлювати прозорі і правильні процедури реалізації проектів, які будуть зрозумілі як для європейського, міжнародного співтовариства, так і для кожного конкретного громадянина", – заявила заступниця Авакова.

  Іншими словами Дєєва буде займатися "розпилом грантів" у відомстві. 

  Нагадаємо, заступниця Авакова Анастасія Дєєва в листопаді отримала 28 тис. гривень заробітної плати – 14 тис. гривень посадового окладу плюс 14 тис. гривень надбавки за інтенсивність праці.

  Теги : корупція МВС Арсен Аваков Охорона здоров'я Анастасія Дєєва
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів