Засідання з відбору членів антикорупційного Нацагенства так і не відбулось

  11 Червня, 2015 18:38
  На засідання не з'явились представники Президента та Верховної Ради.
  Фото: UA1

  Перше засідання комісії з відбору кандидатів до Нацагенства з питань запобігання корупції так і не відбулось.

  Замість восьми представників комісії на засідання прийшло шість. На місці не було представника Президента - Олександра Даниленка, а також представника ВР, який навіть не узгоджений парламентом.

  Народний депутат Павло Костенко від партії " Самопоміч", який прийшов на засідання як "вільний слухач" , заявив, що зібрання комісії у неповному складі є нелегітимним, - передає кореспондент UA1.

  Таку думку підтримав і його колега Сергій Лещенко з Блоку Петра Порошенка.

  "Ніхто навіть не знав про це засідання. Єгор Соболєв, який очолює антикорупційний комітет, теж не мав доступу до інформації про сьогоднішню подію" - повідомив Сергій Лещенко.

  Також депутати висловили недовіру до обраних членів комісії від представників громадськості.

  У свою чергу, представник уряду, заступник міністра Кабінету міністрів Роман Греба відповів, що комісія створена з детальною перевіркою усіх кандидатів, а Соболєва він попередив особисто.

  "Єгору Соболєву особисто відправив смс із посиланням на анонс засідання" - заявив Роман Греба.

  Врахувавши думку нардепів Лещенка і Костенка, а також самих представників комісії, щодо неправомірності роботи за відсутності усіх представників - засідання вирішили перенести на 25 червня.

  Нагадаємо, до складу комісії мали увійти 8 членів, серед яких має бути 4 представники від громадськості, по одному - від парламенту, президента, уряду та Нацагентства з питань державної служби. 

  Теги : корупція Верховна Рада Національне антикорупційне бюро
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів