Заради виборів: Порошенко запропонує ввести воєнний стан не на 60, а на 30 днів

  26 Листопада, 2018 18:43
  Президент обіцяє на початку грудня внести в парламент законопроект про дату виборів, які мають відбутися 31 березня 2019 року.

  Президент Петро Порошенко запропонує Верховній Раді запровадити воєнний стан не на 60, а лише на 30 днів.

  Про це говориться в його останньому відео-зверненні, оприлюдненому в Facebook.

  "Для чого? Щоб воєнний стан жодним днем не накладався на початок виборчої кампанії. Щоб ні в кого з тих, хто про свою партію чи про свій політичний інтерес печеться більше ніж про націю та український інтерес, не залишилося жодних підстав для брудних політичних спекуляцій чи інсинуацій. Воєнний стан триватиме 30 днів і завершиться в середині грудня. На початку грудня я внесу проект рішення парламенту про дату президентських виборів, які мають відбутися відповідно до Конституції 31 березня 2019 року", – заявив він.  За словами Порошенка, в своєму указі він запроваджує воєнний стан на всій території України з 9:00 28 листопада та не передбачає "жодних заходів пов’язаних з обмеженням прав і свобод громадян".

  "Сподіваюсь, що і політики і мас-медіа діятимуть відповідально і адекватно та не атакуватимуть Україну тезами, які позичені в російських пропагандистів. Так само не планую поки що вдаватися до повної чи часткової мобілізації, ця можливість залишається відкритою, – сказав він. – Докладу всіх зусиль для того, аби вкластися в цей стислий термін і за місяць витиснути максимум можливостей для підвищення нашої готовності відбити можливий повномасштабний наступ країни-агресора".

  Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок, 26 листопада, має намір розглянути питання запровадження в Україні воєнного стану в зв’язку із діями Росії в Азовському морі. Відповідне рішення підтримав президент Петро Порошенко.

  Теги : Росія Порошенко воєнний стан агресія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів