Замом Насалика стала 27-річна власниця півмільйона готівки та позашляховика

  22 Лютого, 2017 17:13
  Міністр взяв у заступники дівчину з гарним фінансовим становищем і нетривалою міжнародною кар'єрою.

  Кабінет міністрів затвердив на посаді заступника міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції 27-річну Наталію Бойко, повідомила "Страна".

  За попередньою інформацією Бойко буде займатися євроінтеграцією, співпрацею з міжнародними партнерами, ЄБРР, Світовим банком, донорами, енергетичною стратегією.

  На посаду молоду чиновницю запросив особисто глава Міненерго Ігор Насалик.

  Після отримання в Університеті Гумбольдта в Берліні юридичної освіти Бойко закінчила у 2011-му магістратуру Львівського національного університету, де вона зараз проходить аспірантуру.

  Відомо, що Бойко працювала консультантом і координатором проектів для міжнародних газодобувних компаній і фінансових інститутів в офісі компанії ERM в Німеччині.

  Після повернення в Україну уродженка Львова в 2015 році була головним консультантом головного департаменту з питань реформ Адміністрації президента України і досі є менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ.

  Згідно з декларацією про доходи, дівчина в 27 років володіє львівською квартирою площею 139,4 кв. м і гаражем. Також у неї є п'ята частина квартири і підвалу у Львові, але проживає вона безкоштовно в орендованій квартирі в Києві. Власником орендованого столичного житла є партнер незалежної юрфірми EVERLEGA і однокурсник Бойко Андрій Оленюк.

  Заступник Насалика задекларувала обручку Tiffany & Co, яку отримала 31 грудня 2016 року. Найімовірніше, дівчина отримала пропозицію руки і серця в новорічну ніч.

  При цьому, незадовго до Нового року, 29 грудня, Бойко купила собі автомобіль Toyota C-HR за 747 939 грн.

  Також у відомості Бойко вказала наявність 235 тис. грн, 18 тис. доларів і 9 тис. євро готівки.

  Теги : Міненерго Насалик Наталія Бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів