Замах на Геращенка, найімовірніше, був інсценованим – ЗМІ

  23 Сiчня, 2017 13:22
  ЗМІ наводять слова правоохоронців про низку неузгодженостей в обставинах замаху на Геращенка.

  На думку експертів з великим досвідом роботи в правоохоронних органах, оприлюднена інформація про підготовку вбивства нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенко містить низку неузгодженостей.

  Про це повідомляє "Страна", зазначаючи, що опублікувана СБУ розмова передбачуваних убивць нардепа "настільки наївна, що вже викликала серед професіоналів глузування" – "Навіть непрофесіоналові зрозуміло, що поважаючий себе кілер, отримавши вичерпну інформацію про об'єкт, не стане у відкритому ефірі нічого з цього обговорювати. СБУ ж стверджує, з одного боку, що спілкування було в закритих месенджерах, з іншого – викладає наївні розмови двох дилетантів з пропитими голосами. На кого розраховані ці "відеодокази" – незрозуміло".

  Крім того, підкреслюється: незважаючи на те, що сам Геращенко пов'язав замах зі своєю діяльністю з наповнення сайту "Миротворець", цей сайт вже давно не створює ніяких проблем сепаратистам – "Вони і так не з'являються на підконтрольній Україні території. Зате на "Миротворці" з'являється все більше українських громадян, які Геращенку і Ко видалися неблагонадійними. Крім того, туди виклали і списки журналістів (в тому числі й іноземних), які були акредитовані в "ДНР/ЛНР". Це викликало великий сканадал і західні структури навіть зажадали сайт закрити".

  При цьому видання наголошує на певній абсурдності заявленого СБУ способу замаху – "Влаштувати вибух на маршруті слідування Геращенка – це взагалі з розряду фантастики – адже це означає закласти бомбу біля проїжджої частини в урні в центрі Києва або замаскувати іншим способом, розрахувати силу вибуху і спрямованість до дрібниць – це і зовсім тхне сюжетом з американського "Міцного горішка", – наголошуючи, що "подібне, за словами джерел з спецслужб, можуть організувати тільки професіонали екстракласу, які досконало знають вибухову справу, тактику і мистецтво маскування, а не злодій і розбійник, якими виявилися затримані" .

  Як відомо, Геращенко вважає, що міністрам треба платити по 100 тис. гривень.

  Теги : СБУ Антон Геращенко василь грицак Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів