Законопроект про вибори на Донбасі може бути винесений на голосування найближчим часом - ЗМІ

  30 Квiтня, 2016 18:57
  До ЗМІ потрапила інформація, за якою законопроект про вибори на Донбасі вже готовий.

  Законопроект про вибори на Донбасі, складений під керівництвом депутата від БПП Руслана Князевича, вже готовий і може бути винесений на голосування найближчим часом.

  Про це, посилаючись на власні джерела, заявив у своїй статті "Оборона Мінська" журналіст "Дзеркала тижня" Сергій Рахманін.

  "Загроза неотримання коштів від МВФ і зняття санкцій з Росії вже влітку цього року (що мало ймовірно, але активно використовується Заходом як шантаж) може змусити Україну, як мінімум, висловити готовність позитивно вирішити питання про проведення виборів в ОРДЛО. Проект закону про місцеві вибори вже набув, як стверджують джерела, реальних обрисів. І в разі потреби може бути внесений у зал уже в найближчі тижні", – йдеться в заяві.

  Втім, Рахманін наголошує: попри те, що "західні дипломати в приватних бесідах кажуть про роздратування Обами, Меркель і Олланда нездатністю або небажанням Петра Порошенка виконати взяті на себе обіцянки в частині проведення виборів на окупованих територіях Донбасу", на думку наближених до Президента, "він і цього разу спробує "спустити ситуацію на гальмах" - не відмовляючись, але й не поспішаючи виконувати вищевказані зобов'язання".

  Як відомо, колишній учасник переговорів у Мінську заявив про неможливість проведення виборів на території ОРДЛО - через погіршення ситуації.

  Нагадаємо, під час засідання Ради безпеки ООН постійний представник США Саманта Пауер заявила, що на Донбасі немає умов, які б відповідали вимогам для проведення місцевих виборів.

  Теги : Меркель Порошенко БПП Обама Олланд вибори в донбасі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів