Законопроект про парламентську реформу зареєстрований у ВР

  19 Травня, 2016 19:53
  До ВР надійшов законопроект про зміну регламенту парламенту.

  До Верховної Ради надійшов законопроект про зміну режиму роботи парламенту.

  Законопроектом, зареєстрованому спікером Андрієм Парубієм, його першим заступником Іриною Геращенко та головами фракцій БПП, НФ, "Самопоміч" та РПЛ, пропонується внести зміни до регламенту, згідно з якими парламент працюватиме у тритижневому циклі - 2 тижні поспіль відводяться для пленарних засідань та роботи в комітетах, третій - для роботи з виборцями (за чинним регламентом Рада працює перший і третій тижні місяця в пленарному режимі, другий - в комітетах, четвертий - з виборцями – ред.).

  Водночас, зазначимо, в змішані пленарно-комітетські тижні пропонується проводити ранкові засідання з 10:00 до 14:00 з перервою з 12:00 до 12:30, та вечірні - з 16:00 до 18:00, при чому лише по вівторках та четвергах.

  Крім того по четвергах також пропонується відводити 30 хвилин для обговорення відповідей на депутатські запити за участю керівників і посадових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування.

  Разом з тим, щопонеділка з 14:00 до 17:30 також пропонується проводити вечірнє пленарне засідання - після засідання погоджувальної ради, яка триватиме з 11:00 до 13:00, -  розгляд законопроектів під час якого не передбачається: за задумом авторів можливих регламентних змін, в період з 14:00 до 16:30 проходитиме "день уряду", а час з 16: 30 до 17:30 буде відведений для виступів нардепів з різних питань.

  В той же час, по середах - з 10:00 до 16:00 – передбачається робота народних обранців у комітетах, комісіях, фракціях та групах, а з 16:00 пропонується проводити засідання ради комітетів - консультативно-дорадчого органу, що складається з голів комітетів і комісій, який може бути створеним задля підготовки рекомендацій щодо порядку денного сесії та розкладу засідань.

  Крім того, п'ятниці пропонується відвести для парламентських слухань, а також самостійної роботи депутатів, пов'язаної із здійсненням їх депутатських повноважень.

  Зазначимо: у разі прийняття законопроект набуде чинності з 6 вересня, коли відкриється 5 сесія Ради.

  Теги : Верховна Рада Радикальна партія БПП Андрій Парубій Самопоміч Народний Фронт народні депутати
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів