Законопроект Петренка не вирішить проблем НАЗК – Корчак

  21 Квiтня, 2017 12:51
  Прагнучи якнайшвидше звільнити очільницю НАЗК, Мін’юст розробив неякісний документ.

  Підготовлений Міністерством юстиції України законопроект щодо вдосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції не вирішить проблем цього відомства.

  Таку думку на засіданні парламентського комітету з протидії та запобігання корупції висловила очільниця НАЗК Наталія Корчак, передає кореспондент UA1.

  Так, вона зазначила, що в запропонованому відомством Павла Петренка законопроекті не розмежовано повноваження голови та членів Нацагентства. Зокрема, чітко не визначено, хто й які рішення має приймати.

  На переконання глави НАЗК, на сьогодні принцип колегіальності в Нацагентстві зведений до абсурду. Адже, за словами Корчак, згідно із законом роботу відомства організовує вона, при цьому не маючи можливості впливати на структуру апарату НАЗК, оперативно вирішувати певні питання, бо всі рішення в Агентстві ухвалюються колегіально.

  Нагадаємо, 11 квітня міністр Павло Петренко похвалився внесенням до Верховної Ради законопроекту, який дозволить звільнити главу Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко НАЗК Наталія Корчак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів