Закон про реінтеграцію створює ще більше проблем на Донбасі – дипломат

  9 Жовтня, 2017 09:44
  За словами Богдана Яременка, чинна влада зняла з себе відповідальність за ситуацію на Донбасі, прийнявши відповідний закон.

  Ухваливши закон про реінтеграцію, чинна влада зняла з себе відповідальність за ситуацію на Донбасі та переклала її на парламент та Збройні сили України.

  Таку думку висловив дипломат, голова правління "Майдану закордонних справ" Богдан Яременко в коментарі "24 каналу".

  "Назвавши когось агресором і заявивши, що ми відбиваємо зовнішню агресію, треба виконувати законодавство. Зокрема, закон про оборону, який зобов’язує вводити воєнний стан, формувати ставку Верховного командуючого. Всього цього в законі про реінтеграцію немає. Тому цей документ традиційно в дусі української влади", – заявив дипломат.

  Голосування за закони про реінтеграцію, на думку Яременка, є політичною інтригою президента Петра Порошенка, спрямованою на задоволення інтересів патріотів, а також Росії та країн Заходу.

  Продовження дії на рік закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", вважає дипломат, має характер "буйного ідіотизму".

  "Закон про особливий статус ОРДЛО фактично передбачає, що ці райони можуть упродовж наступного року мати особливі повноваження, якщо відбудуться місцеві вибори 7 грудня 2014 року. Ці вибори в 2017 році ніхто провести не може. Загалом ці закони не змінять ситуацію на Донбасі. Вони породжують ще більше питань", – пояснив дипломат. 

  Нагадаємо, Порошенко підписав закон про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей.

  Теги : Петро Порошенко війна в донбасі реінтеграція Донбасу Богдан Яременко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів