Закон про реінтеграцію Донбасу ускладнить проведення виборів в ОРДЛО – експерт

  13 Лютого, 2018 15:50
  На Донбасі необхідно створити процедуру оголошення чи не оголошення виборів у зв'язку з окупацією та збройним конфліктом.

  Аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев заявив, що закон про реінтеграцію Донбасу ускладнить проведення виборів у Донецькій та Луганській області.

  Таку думку він висловив під час презентації звіту, у якому висвітлено порушення, виявлені під час позачергових виборів президента України та місцевих виборів у 2014-2015 роках, повідомляє кореспондент UA1.

  "Не існує чіткої процедури неоголошення виборів, а прийняття закону про реінтеграцію Донбасу ще створює додаткові заплутані процедури. Тобто незрозуміло, що відбувається і в яких часових проміжках оголошуються чи не оголошуються вибори", – зазначив аналітик громадянської мережі ОПОРА.

  Клюжев звертає увагу на необхідності створення процедури оголошення чи не оголошення виборів у зв'язку з окупацією та збройним конфліктом на сході.

  Представники центру ОПОРА також нагадали про те, що в 2015 році, отримати інформацію про те, на яких округах та дільницях Донецької та Луганської областей не було проведено виборів.

  Нагадаємо, виконавчий директор Української гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко заявив, що виборче право в теперішньому вигляді містить дискримінацію прав українців на волевиявлення. 

  Теги : війна на донбасі опора ОРДЛО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів