Закон про деокупацію Донбасу насправді не визнає Росію окупантом – експерт

  18 Сiчня, 2018 18:46
  Лише у преамбулі закону про деокупацію Донбасу Росія визначається як окупант.

  Військовий експерт Дмитро Снєгирьов заявив, що закон про деокупацію Донбасу насправді не визнає Росію окупантом. Таку думку він висловив у коментарі сайту "24".

  За словами військового експерта, лише у преамбулі закону про деокупацію Донбасу Росія визначається як окупант.

  "Збільшення товарообігу між Україною і РФ – загадка. Іде війна, а товарообіг з країною-окупантом збільшується. Це відповідь, чому Росію не визнали країною-окупантом. До речі, основним постачальником вугілля в Україну є якраз Росія, яка виступає транзитером. Такі парадокси війни", – зазначив Снєгирьов.

  Крім того, експерт додав, що у законі є прихована прив’язка до виконання мінських домовленостей.  

  "Тому не була проголосована пропозиція про розірвання дипломатичних стосунків з РФ і визнання "Д/ЛНР" терористичними організаціями. Цей закон спочатку був прив’язаний до зустрічей Волкера і Суркова. США і Росія дійшли згоди в тому, що політична частина мінських угод повинна бути імплементована в законі про деокупацію", – резюмував Снєгирьов. 

  Раніше повідомлялося, що народні депутати України прийняли законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

  Теги : Росія Верховна Рада Донбас реінтеграція Донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів