"Закон Пашинського" про спецконфіскацію призведе до скасування безвізу – ЄС

  6 Липня, 2016 11:24
  У Європі знову нагадали українському парламенту, що спецконфіскація може позбавити українців безвізового режиму.

  В Представництві ЄС в Україні незадоволені тим, що Верховна Рада намагалася змінити так званий "безвізовий" закон про спецконфіскацію.

  Про це йдеться у заяві Представництва ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

  У заяві йдеться, що удосконалення законодавства з повернення активів було і є одним із зобов’язань, які українська влада пообіцяла виконати у рамках процесу про скасування візової системи з ЄС. Однак, законопроект №4811, розроблений нардепами із "Народного фронту", зокрема Тетяною Чорновол та Антоном Геращенко, не гарантує захисту прав власності і не відповідає стандартам ЄС.

  Нагадаємо, що законопроект про спецконфіскацію 4 липня було прийняте Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, а 5 липня відкликано і знято з розгляду. Зазначимо, що головою комітету є ідейний вдохновитель законопроекту і автор минулого проекту закону про спецконфіскацію Сергій Пашинський.

  Як повідомлялося, фракція "Блоку Петра Порошенко" пообіцяла підтримати узгоджений законопроект про спецконфіскацію, а "Народний фронт" вирішив бойкотувати всі голосування до прийняття "законопроекту Пашинського".

  Теги : безвізовий режим Верховна Рада Євросоюз сергій пашинський спецконфіскація представництво єс в україні
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів